Farsi | English
 


 
   دوشنبه 30 دي 1398

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


تبلیغات


       

بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر مردان؛
نتایج کامل روز دوم مسابقات



شناسه خبر: 26957   دوشنبه 28 فروردين 1396 - 10:05

دومین روز از بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی جام فجر از صبح امروز (دوشنبه) با مبارزات تکواندوکاران اوزان 58-، 63-، 68-، 80- و87- کیلوگرم در سالن «سید رسول حسینی» ساری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین روز از بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر (G1) با حضور 20 تیم از کشورهای ایران (2 تیم)، افغانستان (3 تیم)، پاکستان (3 تیم)، روسیه (2 تیم) عراق (2 تیم)، لوکزامبورگ، سوریه، سیشل، عمان، یونان، آذربایجان، هند و ارمنستان به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران و در سالن «سیدرسول حسینی» شهر ساری برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها در 8 وزن جهانی 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ كيلوگرم و به مدت دو روز برگزار می‌شود که امروز (دوشنبه) و در دومین و آخرین روز از این مسابقات، تکواندوکاران اوزان 58-، 63-، 68-، 80- و87- کیلوگرم به مصاف یکدیگر می‌روند.

نتایج کسب شده در این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

«وزن 58- کیلوگرم»

مرحله مقدماتی///

محمد کاظمی (ایران - شهرداری ساری) 17 – دلاور خان (پاکستان الف) 9
حسن جابر حلیل (عراق – پلیس) 7 - گارگین مخموریان (ارمنستان) 19
علی عبدالمحسین (عراق – میسان) 7 - روان حسینو (آذربایجان) 8
وحید علمی (افغانستان الف) 16 – سیبتاین علی (پاکستان ب) 3
علی وهاب‌پور (لوازم خانگی کن) 13 – محمد زوبیر (پاکستان ب) صفر
سمیر آخوندزاده (افغانستان ب) صفر – محمد المحروقی (عمان) 14
محمود سلام (عراق – پلیس) 4 – هارون خان (پاکستان الف) 16
عبدل وهاب (افغانستان – کابل) 10 – آلبرت هوهانیسیان (ارمنستان) 5

مرحله یک‌چهارم نهایی///

محمد کاظمی (ایران - شهرداری ساری) 21 - گارگین مخموریان (ارمنستان) یک
روان حسینو (آذربایجان) 6 - وحید علمی (افغانستان الف) 3
علی وهاب‌پور (ایرام - تیم لوازم خانگی کن) صفر - محمد المحروقی (عمان) 15
هارون خان (پاکستان الف) 2 - عبدل وهاب (افغانستان – کابل) 22

مرحله نیمه‌نهایی///
محمد کاظمی (ایران - شهرداری ساری) 9 - روان حسینو (آذربایجان) یک
محمد المحروقی (عمان) 20 - عبدل وهاب (افغانستان – کابل) 14


مرحله فینال///
محمد کاظمی (ایران - شهرداری ساری) 14 - محمد المحروقی (عمان) 8

مدال طلا: محمد کاظمی (ایران - شهرداری ساری)
مدال نقره: محمد المحروقی (عمان)
مدال برنز:روان حسینو (آذربایجان) و عبدل وهاب (افغانستان – کابل)


«وزن 63- کیلوگرم»

مرحله مقدماتی///

سروش حیدری (ایران - شهرداری ساری) 12 – حسین لطفی (افغانستان ب) 4
جردن سیکورا (سوریه) 10 – رحمت جمال (پاکستان ث) 11
حسین الیدانی (عراق – الکتریک) 19 – یاتارت بهالا (هندوستان) 3
احمدعلی بخشی (افغانستان الف) 20 – علی محمد شیا (عراق – البصره) 7
محمودخان (پاکستان الف) 14– مهدی صالح مهدی (عراق – پلیس) 24
عمران علی (هندوستان) 18 – پاولوس لیلیوتسوس (یونان) 7
حسین قاضی علی (عراق – البصره) 11– محمد ضیا حسینی (افغانستان ب)11
شبیب سلیم الوهیبی (عمان) 13 – امیرحسین محمدخانلو (ایران – لوازم خانگی کن) 25

مرحله یک‌چهارم نهایی///

سروش حیدری (ایران - شهرداری ساری) 12 - رحمت جمال (پاکستان ث) یک
حسین الیدانی (عراق – الکتریک) 4 - احمدعلی بخشی (افغانستان الف) 5
مهدی صالح مهدی (عراق – پلیس) 17 - عمران علی (هندوستان) 18
محمد ضیا حسینی (افغانستان ب) 13 - امیرحسین محمدخانلو (ایران – لوازم خانگی کن) 2

مرحله نیمه‌نهایی///

سروش حیدری (ایران - شهرداری ساری) 7 - احمدعلی بخشی (افغانستان الف) 3
عمران علی (هندوستان) 8 - امیرحسین محمدخانلو (ایران – لوازم خانگی کن) 25

مرحله فینال///
سروش حیدری (ایران - شهرداری ساری) 9 - امیرحسین محمدخانلو (ایران – لوازم خانگی کن) 8

مدال طلا: سروش حیدری (ایران - شهرداری ساری)
مدال نقره: امیرحسین محمدخانلو (ایران – لوازم خانگی کن)
مدال برنز: احمدعلی بخشی (افغانستان الف) و عمران علی (هندوستان)

«وزن 68- کیلوگرم»

مرحله مقدماتی///

ابوالفضل یعقوبی (ایران - شهرداری ساری) 23 – ارسلان اسدخان (پاکستان الف) 8
اسماعیل اسلامزاده (افغانستان الف) 7 – استپان لابودین (روسیه – مسکو) 16
مونتادر سلام (عراق – البصره) 13 – روهان کومار (هندوستان) 5
عمران سروری (افغانستان – کابل) یک – امیرمحمد بخشی (لوازم خانگی کن) 21
کنتاسنتین چمالدیس (یونان) 21 – محمد قاضی (عراق – البصره) یک
مهدی محمدی (افغانستان ب) 17 – جباران اسدخان (پاکستان ب) 3
مغول عثمان عبید (پاکستان ث) 2 – یوسف حسینعلی (آذربایجان) 16
احمد رومان عباسی (افغانستان – کابل) – سارگی وادازاریان (ارمنستان)

مرحله یک‌چهارم نهایی///

ابوالفضل یعقوبی (ایران - شهرداری ساری) 30 - استپان لابودین (روسیه – مسکو) 10
مونتادر سلام (عراق – البصره) یک - امیرمحمد بخشی (لوازم خانگی کن)21
کنستانتین چمالدیس (یونان) 10 - مهدی محمدی (افغانستان ب) 2
یوسف حسینعلی (آذربایجان) 18 - سارگی وادازاریان (ارمنستان) 24


مرحله نیمه‌نهایی///

ابوالفضل یعقوبی (ایران - شهرداری ساری) 15 - امیرمحمد بخشی (لوازم خانگی کن) 11
کنستانتین چمالدیس (یونان) 8 - سارگی وادازاریان (ارمنستان) 2


مرحله فینال///

ابوالفضل یعقوبی (ایران - شهرداری ساری) 36 - کنتاسنتین چمالدیس (یونان) 7

مدال طلا: ابوالفضل یعقوبی (تیم شهرداری ساری)
مدال نقره: کنتاسنتین چمالدیس (یونان)
مدال برنز: امیرمحمد بخشی (لوازم خانگی کن) و سارگی وادازاریان (ارمنستان)

«وزن 80- کیلوگرم»

مرحله مقدماتی///

گرچکین بوگدان (روسیه – اوگرا) – استراحت
دنیل تیموتئو (لوکزامبورگ) 12 – هوگار مصطفی محمد (عراق – پلیس) یک
کامران ماجد (پاکستان ب) 12 – اسد عبدالعامر (عراق – البصره) 14
آرمان تاجیک (افغانستان الف) 6 – بهزاد ایلخانی (ایران – تیم لوازم خانگی کن) 13
مظفر العماری (سوریه) 7 – فهیم اور رحمان (پاکستان الف) 20
احمدخلید جبار (عراق – الکتریک) 13 – امیرحسین امیدی (ایران - شهرداری ساری) 25
محمد مرتضایی (ایران - تیم لوازم خانگی کن) - استراحت
اپوستولوس تلیک (یونان) استراحت


مرحله یک‌چهارم نهایی///

گرچکین بوگدان (روسیه – اوگرا) 9 - دنیل تیموتئو (لوکزامبورگ) 2
اسد عبدالعامر (عراق – البصره) 2 - بهزاد ایلخانی (ایران – تیم لوازم خانگی کن) 18
فهیم اور رحمان (پاکستان الف) 7 - امیرحسین امیدی (ایران - شهرداری ساری) 20
محمد مرتضایی (ایران - تیم لوازم خانگی کن) 2 - اپوستولوس تلیک (یونان) صفر

مرحله نیمه‌نهایی///

گرچکین بوگدان (روسیه – اوگرا) 7 - بهزاد ایلخانی (ایران – تیم لوازم خانگی کن) 8
امیرحسین امیدی (ایران - شهرداری ساری) 21 - محمد مرتضایی (ایران - تیم لوازم خانگی کن) 20

مرحله فینال///

بهزاد ایلخانی (ایران – تیم لوازم خانگی کن) 18 - امیرحسین امیدی (ایران - تیم شهرداری ساری) 16

مدال طلا: بهزاد ایلخانی (ایران – تیم لوازم خانگی کن)
مدال نقره: امیرحسین امیدی (ایران - تیم شهرداری ساری)
مدال برنز: گرچکین بوگدان (روسیه – اوگرا) و محمد مرتضایی (ایران - تیم لوازم خانگی کن)


«وزن 87- کیلوگرم»

مرحله مقدماتی///

الکس لوییس (سوریه) – استراحت
مصطفی قرلاق (افغانستان – کابل) 21 – مظهرعلی خان (پاکستان الف) 6
روسلان ترخو (روسیه) – استراحت
محمدرضا خانی (ایران – شهرداری ساری) – استراحت
علی پاکدین (ایران – تیم لوازم خانگی کن) – استراحت
ویسام دهیر حبیب (عراق – پلیس) – استراحت
علی اکبر امیری (افغانستان الف) 12 – محمد قیوم چنهازی (پاکستان ب) 5
آرسن گریگوریان (ارمنستان) - استراحت

مرحله یک‌چهارم نهایی///

الکس لوییس (سوریه) صفر – مصطفی قرلاق (افغانستان – کابل) 21
روسلان ترخو (روسیه) 21 - محمدرضا خانی (ایران – شهرداری ساری) 18
علی پاکدین (ایران – تیم لوازم خانگی کن) 11 – ویسام دهیر حبیب (عراق – پلیس) 16
علی اکبر امیری (افغانستان الف) 2 - آرسن گریگوریان (ارمنستان) 11

مرحله نیمه‌نهایی///

مصطفی قرلاق (افغانستان – کابل) 3 - روسلان ترخو (روسیه) 26
ویسام دهیر حبیب (عراق – پلیس) 7 - آرسن گریگوریان (ارمنستان) 11

مرحله فینال///

روسلان ترخو (روسیه) 11 - آرسن گریگوریان (ارمنستان) 24

مدال طلا: آرسن گریگوریان (ارمنستان)
مدال نقره: روسلان ترخو (روسیه)
مدال برنز: مصطفی قرلاق (افغانستان – کابل) و ویسام دهیر حبیب (عراق – پلیس)



تاريخ  ارسال:دوشنبه 28 فروردين 1396 - 10:05

تعداد بازديد: 25

کد:26957-1398





 


    امكانات


 





 





گفت و گو


گزارش



صفحه نخست
تاريخچه تكواندو
اعضا هيئت رئيسه
كميته هاي ستادي
هيئت هاي استاني
قوانين كيوروگي
قوانين پومسه
قوانين هانمادانگ
كيوروگي
پومسه
هانمادانگ
كل اخبار
آرشیو اخبار
اخبار استان ها
گفت و گو
گزارش
یادداشت
نشريه تكواندو
بانوان
سازمان ليگ
تیم های ملی
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک
كميته آموزش
كميته داوران
كميته مربيان
كميته فرهنگي
كميته استانها
كميته روابط عمومي
كميته روابط بين الملل
كميته مسابقات
كميته آزمون
كميته توسعه همگانی
كميته قضایی
گزارش تصويري
بازيهاي المپيك
قهرماني جهان
جام جهاني
بازيهاي آسيايي
قهرماني غرب آسيا
باشگاههاي آسيا
بين المللي دهه فجر
پاراتکواندو
بازیهای آسیایی
جام باشگاه های آسیا
نظامیان جهان
مرکز جهانی تکواندو
بانک شهدای تکواندو
تالار مدال آوران
تالار افتخارات
دانشگاه علمی کاربردی
پيوندها
ارسال اخبار
پرسش و پاسخ
تماس باما
اعلام مشكلات سايت
ویدئوهای تکواندو
جستجو
آئين نامه
اطلاعیه و بخشنامه

آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
شناسه پستي:
1931747674         تلفنخانه :3-22242441    
ساعات كار فدراسيون تكواندو : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.

  
 Free Page Rank Tool